PZK OT 06
ŚLĄSKI ODDZIAŁ TERENOWY
W
KATOWICACH
 
 
          

 

XVIII Beskidzki Piknik Eterowy Zarzecze 25-27 sierpnia 2023 r.

20-06-2023
Zapraszamy jak co roku w ostatni pełny weekend sierpnia pasjonatów radia i fal eteru na XVIII już Beskidzki Piknik Eterowy do Zarzecza w Gminie Łodygowice.Miejsce Pikniku Eterowego to obiekt Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zarzeczu w Gminie Łodygowice. Pięknie położony obiekt bezpośrednio nad Jeziorem Żywieckim jest we władaniu Starostwa Powiatowego w Żywcu, pod którego patronatem funkcjonuje również Żywiecki Klub Krótkofalowców SP9PSB.


Spotykamy się w piątek 25 sierpnia na spotkaniu integracyjnym przy wieczornym ognisku. W sobotę rejestracja pierwszych gości od godz. 9-tej.Rozpoczynamy XVIII Beskidzki Piknik Eterowy o godz. 10-tej, pewnie jak zwykle hucznie. W programie m.in. wykłady, odczyty, prelekcje, zawody sportowe, radiostacja klubowa SP9PSB, biuro QSL, giełda sprzętowa, bufet.Podsumowanie XVIII Pikniku Eterowego w niedzielę 27 sierpnia tuż po śniadaniu.

Ze względów organizacyjnych zachęcamy do rejestrowania się poprzez wysłanie maila potwierdzającego swoje uczestnictwo na adres organizatora: sp9fhz@gmail.com . Tradycyjnie już uczestnik otrzyma okolicznościowy identyfikator, będący niejako potwierdzeniem udziału w Pikniku.Wszystkie informacje dotyczące zakwaterowania oraz dane kontaktowe Szkolnego Schroniska Młodzieżowego Zarzecze dostępne są na stronie https://ssmzarzecze.pl;

Dostępne są noclegi:-w domkach campingowych typu "Brda" – 9-cio osobowe-w domku rodzinnym "Beskidek " -7- osobowy-miejsce pod przyczepy kempingowe i kampery-miejsce pod namioty.Oprócz Sali konferencyjnej oraz wiaty grillowej dla uczestników pikniku wynajmiemy również jadalnię i kuchnię, gdyż SSM Zarzecze nie sprzedaje posiłków.

W dniach naszego spotkania obiekt będzie do naszej wyłącznej dyspozycji tylko wtedy, jeżeli zarezerwowana zostanie większa ilość noclegów. Bardzo więc proszę o dokonywanie rezerwacji, gdyż później miejsca noclegowe zostaną wystawione do wolnej sprzedaży!!!

Firmy handlujące sprzętem radiowo-krótkofalarskim zapraszamy do zorganizowania własnego stoiska dającego możliwość jego sprzedaży.Oczekujemy również na dalsze ciekawe propozycje wykładów oraz prezentacji interesujących nasze krótkofalarskie środowisko.Zachęcamy również do ekspozycji własnych konstrukcji amatorskiego sprzętu oraz anten. Do prezentacji organizatorzy zapewniają projektor, ekran oraz nagłośnienie.

Serdecznie zapraszamy w dniach 25–27 sierpnia 2023 na XVII Beskidzki Piknik Eterowy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego.
 
Adres: Zarzecze, ul. Beskidzka 80; 34-325 Łodygowice.
Email: ssm-zarzecze@zywiec.powiat.pl ;
Tel.: 33 863 35 81;
Kom.: 48 519 187 094

W imieniu organizatorów:
* Henryk SP9FHZ,e-mail: sp9fhz@gmail.com, tel. 502-286-600
* Józef SQ9EJ,e-mail: sp9psb@op.pl, tel. 697-020-538