PZK OT 06
ŚLĄSKI ODDZIAŁ TERENOWY
W
KATOWICACH
 
 
          

 

Zaproszenie na XVIII Beskidzki Piknik Eterowy

01-08-2023
Zarzecze nad Jeziorem Żywieckim. 25–27 sierpnia 2023 r.

Podsumowaniem wakacji w SP9 jest właśnie nasz Piknik Eterowy.
Spotykamy się w piątek 25 sierpnia na spotkaniu integracyjnym przy wieczornym ognisku. W sobotę rejestracja pierwszych gości od godz. 9-tej. 
XVIII Beskidzki Piknik Eterowy (który tym samym stał się pełnoletni) rozpoczynamy o godz. 10-tej, pewnie jak zwykle hucznie…

W programie m.in. wykłady, odczyty, prelekcje, biuro QSL OT-06, radiostacja klubowaSP9PSB, giełda sprzętowa, bufet nieopodal.

Podsumowanie XVIII Pikniku Eterowego w niedzielę 27 sierpnia tuż po śniadaniu.

Ze względów organizacyjnych zachęcamy do rejestrowania się poprzez wysłanie maila potwierdzającego swoje uczestnictwo na adres organizatora: sp9fhz@gmail.com .

Tradycyjnie już uczestnik imprezy otrzyma okolicznościowy identyfikator, będący niejako potwierdzeniem udziału w Pikniku oraz tradycyjny już klubowy poczęstunek.

Wszystkie informacje dotyczące zakwaterowania oraz dane kontaktowe Szkolnego Schroniska Młodzieżowego Zarzecze dostępne są na stronie https://ssmzarzecze.pl;

Dostępne są noclegi:

- w domkach campingowych typu "Brda" – 9-cio osobowe

- w domku rodzinnym "Beskidek " -7- osobowy

- miejsce pod przyczepy kempingowe i kampery

- miejsce pod namioty.

Oprócz Sali konferencyjnej oraz wiaty grillowej dla uczestników pikniku wynajmiemy również jadalnię i kuchnię, gdyż SSM Zarzecze nie sprzedaje posiłków. Jest również basen odkryty, gdzie można się w razie upałów schłodzić.

W dniach naszego spotkania obiekt będzie do naszej wyłącznej dyspozycji tylko wtedy, jeżeli zarezerwowana zostanie większa ilość noclegów i osób deklarujących pobyt. Bardzo więc proszę o dokonywanie rezerwacji, gdyż później miejsca noclegowe zostaną wystawione do wolnej sprzedaży!!!

Firmy oraz osoby prywatne oferujące sprzęt krótkofalarski zapraszamy do zorganizowania własnego stoiska dającego możliwość sprzedaży.

Oczekujemy również na dalsze ciekawe propozycje wykładów oraz prezentacji interesujących nasze krótkofalarskie środowisko. 
Przemek SP7VC potwierdził, iż pierwsza w kraju relacja z krótkofalarskiej eskapady do Islandii będzie prezentowana na naszym spotkaniu.

Zachęcamy również do ekspozycji własnych konstrukcji amatorskiego sprzętu oraz anten. 

Do prezentacji organizatorzy zapewniają projektor, ekran oraz nagłośnienie.

Serdecznie zapraszamy w dniach 25–27 sierpnia 2023 na XVII Beskidzki Piknik Eterowy 
do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego.
Adres: Zarzecze, ul. Beskidzka 80; 34-325 Łodygowice.
Email: ssm-zarzecze@zywiec.powiat.pl ; Tel.: 33 863 35 81; Kom.: 48 519 187 094

W imieniu organizatorów:

* Henryk SP9FHZ, e-mail: sp9fhz@gmail.com, tel. 502-286-600

* Józef SQ9EJ, e-mail: sp9psb@op.pl, tel. 697-020-538