PZK OT 06
ŚLĄSKI ODDZIAŁ TERENOWY
W
KATOWICACH
 
 
          

 

Jacek Loska SQ9KEL SK

13-11-2017
Jacek zmarł nagle w dniu 10 listopada w szpitalu w Anglii w wieku 45 lat, cieszył się dużą sympatią kolegów radioamatorów, tworząc grupę DXKatowice zmobilizował wielu kolegów do zrobienia licencji radiooperatora. Nigdy nie odmawiał, zawsze chętnie pomógł i wspierał, był duszą towarzystwa, tej pustki nie da się już niczym wypełnić.
...
W związku z ze znacznymi kosztami związanymi z transportem i kremacją na stronie SP7PKI założyliśmy temat 
Drogie Koleżanki i Koledzy 

W związku z odejściem naszego Przyjaciela Jacka SQ9KEL zwracam się do Was z apelem o wsparcie zbiórki, dzięki której będzie możliwe pokrycie kosztów "ostatniej podróży" Jacka do Polski. 
Lohen odszedł od nas w Anglii, mamy ok. dwóch tygodni na zbiórkę pieniędzy aby pomóc Jego Rodzinie w pokryciu kosztów kremacji i transportu do Polski, a nie są to małe koszty.
Dlatego zwracam się do Was Wszystkich o wsparcie tego szczytnego celu.
 
Nr konta : 66 1050 1214 1000 0022 0026 0590  Nazwa odbiorcy Wojciech Rostek . W tytule przelewu proszę wpisać "dla Jacka" i podać swój znak lub nick.

Dziękuję Wszystkim Darczyńcom, inicjatywa ruszyła także na FB płacze

W chwili obecnej trwają formalności zgodnie z procedurami w Anglii , może to potrwać ok, 2 tygodnie, Jacek zostanie pochowany na cmentarzu w Katowicach Bogucicach, o terminie powiadomię odpowiednio wcześniej
info:SN9TB Tomek