PZK OT 06
ŚLĄSKI ODDZIAŁ TERENOWY
W
KATOWICACH
 
 
          

 

V RADIOZLOT SOŚNIA GÓRA

15-04-2018
Mikołowski Klub Krótkofalowców SP9PKS zaprasza krótkofalowców, CB-stów oraz sympatyków radia na V Radiozlot na Sośniej Górze, który odbędzie się 22 kwietnia 2018 roku (niedziela) na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.
V Radiozlot na Sośniej Górze – informacje szczegółowe:

1. Termin: 22 kwietnia 2018r (niedziela), godz. 12.00 -18.00.

2. Miejsce: Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie, ul. Sosnowa 5, Mikołów, GPS: 50.181962N, 18.829702E, strona internetowa: www.obmikolow.robia.pl

3. Program Radiozlotu:Radiowa gra terenowa „ I ty możesz zostać krótkofalowcem” – adresowana jest dla dzieci i młodzieży. Przedstawia ona różne aspekty krótkofalarskiego hobby. W zeszłych latach w grze uczestniczyło corocznie około 250 osób. Każdy z uczestników nagrodzony zostanie okolicznościowym certyfikatem oraz upominkiem. Na wszystkich uczestników gry terenowej czekają specjalne nagrody wyłonione w dwóch losowaniach o godz.14.30 oraz 16.30.Mariusz SP9AMH, Miłosz SQ9PND, Jacek SQ9MDN, Grzegorz SQ9RZA i Henryk SO9EWA zapraszają na Sośnią Górę wszystkich miłośników programu SOTA.Tylko na Sośniej Górze można będzie zdobyć certyfikat QLF.Czynne będą stanowiska firm z branży radioamatorskiej.Wśród krótkofalowców i CB-stów, którzy nas odwiedzą i zarejestrują się, rozlosowane będą atrakcyjne nagrody o godz. 15.30.Zrobimy sobie wspólne, jubileuszowe zdjęcie.

4. Wyżywienie: na terenie Ogrodu znajduje się kawiarenka, która zapewnia ofertę gastronomiczną.

5. Odwiedzający mają do dyspozycji wieże widokową oraz mnóstwo alejek spacerowych wśród wielu gatunków roślin.. W czasie Radiozlotu obchodzony jest też Dzień Ziemi, któremu towarzyszą warsztaty tematyczne oraz kiermasz rękodzieła.

6. Prosimy o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w Radiozlocie na adres: sp9pks@poczta.onet.pl. Pozwoli nam to dobrze przygotować się na przyjęcie Szanownych Gości.Serdecznie zapraszamy Krótkofalowców, CB-stów, sympatyków radia oraz tych, którzy być może pierwszy raz zetkną się z krótkofalarstwem.

Zapraszamy wszystkich do pokazania swoich radiowych konstrukcji i pomysłów.

SP9PKS team ( www.sp9pks.pl )