PZK OT 06
ŚLĄSKI ODDZIAŁ TERENOWY
W
KATOWICACH
 
 
          

 

Po spotkaniu w Lublińcu

08-06-2018
Krótkofalarskie spotkanie integracyjne na Leśnej Polanie w Lublińcu....

W ostatnią sobotę tj. 2 czerwca 2018r. na Leśnej Polanie w Lublińcu odbyło się coroczne krótkofalarskie spotkanie integracyjne, w którym wzięło udział ponad 40 śląskich nadawców wraz z rodzinami.

Organizatorem spotkania był niezawodny zespół lublinieckiego klubu SP9PEW kierowany przez prezesa Mariusza SP9TDX, który czynił honory gospodarza spotkania. Niezawodnym okazał się sekretarz klubu Stanisław SP9UNK wraz z Eligiuszem SP9LLS, którzy zadbali o wszystkie szczegóły. Również pozostali klubowicze podzielili się rolami i każdy doskonale spisał się w wyznaczonych rolach.

Organizatorzy spotkania zadbali, aby nikt z uczestników spotkania wrócił głodny do domu. Zapewnili bowiem grill z kiełbaskami i innymi pysznościami i napoje. Największym powodzeniem cieszył się jednak chleb ze smalcem i ogórkiem.

W ramach spotkania odbyły się zawody z broni pneumatycznej, a zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali okolicznościowe dyplomy. Każdy z uczestników spotkania otrzymał okolicznościowy certyfikat potwierdzający obecność na spotkaniu.

Na miejscu pracowała stacja klubowa, z której każdy chętny nadawca mógł skorzystać.

Pogoda dopisała, choć po południu niewiele popadało. Nie zakłóciło to jednak przebiegu spotkania i dobrej atmosfery na niej panującej.

Bardzo dziękujemy organizatorom za trud i liczymy na kolejne spotkanie za rok.

Opracował : Tadeusz SP9HQJ
Info: Marek SP9HTY